קרם לחות והזנה הוא מוצר הבסיס של כולנו – הוא מוצר חובה בשגרת טיפוח ובלעדיו העור הוא חסר חיוניות, יבש, ועלול אפילו להוביל להתפרצות אקנה.

 קרם פנים מומלץ לגברים ונשים כאחד – והסיבה היא פשוטה מאוד, כולנו צריכים קרם לחות על מנת להחזיר לו את הגמישות והאלסטיות. קרם לחות תורם בייצור קולגן ואם מקפידים על שגרה מסודרת עם ניקיון עור הפנים והחדרת הלחות לפנים ולאזור הצוואר מגיל צעיר, נוכל לשמור על עורנו בצורה הטובה ביותר ולעקב במקצת את הזדקנות העור.

חשוב מאוד להקפיד להשתמש בו בקביעות, העור שלנו זקוק לו וצמא אליו. מומלץ להקפיד על שגרה מסודרת של הנחת קרם הלחות פעמיים ביום על עור נקי ויבש.

כך תבחרו קרם לחות והזנה

מה שקובע את בחירת סוג הקרם הוא עור הפנים שלנו. עור הפנים משתנה מאדם לאדם ומגיל לגיל וכדי למנוע מצבים לא נעימים בעור כמו שמנוניות, פצעי אקנה, יובש וכדומה כדאי מאוד לשים דגש על אבחון סוג עור הפנים שלנו לפני בחירת הקרם.

אז כיצד נאבחן את סוג העור?

עור שמן

עור שמן נוצר מנקבוביות פתוחות. במצב זה העור שלנו נראה הרבה פעמים שמנוני וכך נוכל לזהות את סוג עור זה.

עור רגיל

הוא עור שכמעט ולא רואים את הנקבוביות ואין בו שומן, אקנה וכו'. הוא אינו יבש כמובן.

עור יבש

עור יבש נזהה כאשר נראה קמטוטים קטנים וקילופים הנובעים מחוסר לחות. הוא אינו חיוני ואפילו קשה לבצע פעולות פשוטות כמו חיוך או כיווץ עיניים.

עור מעורב

עור מעורב הוא עור הכולל שני סוגי עור כמו: שמן ומעורב, רגיל ויבש וכדומה.

אחרי שביצענו את אבחון סוג העור שלנו נוכל לדעת איזה סוג של קרם לחות והזנה יצ=תאים לנו לעור הפנים.

חשיבות הזנת העור

כמו שהגוף שלנו זקוק לויטמינים ומינרלים שמגיעים בצורת אוכל – פירות, ירקות, קטניות וכדומה באופן קבוע, כך גם העור שלנו זקוק להזנה מתמדת שלו.

עלינו להחדיר חומרים שיטיבו איתו ויסייעו לו בתנאי האקלים השונים הקיימים. הוא חייב מקור ויטמינים ולחות ולא משנה על איזה סוג עור מדובר – ישנם החושבים כי עור שמן ומעורב אינו צריך קרם לחות כי "הוא גם ככה שומני" חשיבה זו מוטעית!

דווקא בגלל סיבה זו כדאי מאוד להחדיר לו את הלחות שהוא צריך – עור שומני שאינו מקבל לחות מספקת הופך לשומני עוד יותר ובכך מעורר תגובה של אקנה.

השכבה הפנימית של העור שלנו מקבלת לחות דרך כלי הדם ולעומת זו השכבה החיצונית הנקראת אפידרמיס ניזונה מהלחות החיצונית.

קרם לחות והזנה חיוני מאוד כיוון שהוא אחראי על שמירת הלחות והגמישות של העור, הזנת העור בצורה מתמדת מונעת בהפחתת קמטים קמטוטים וכתמים שונים.

לסיכום

קרם לחות והזנה הוא הבסיס של הבסיס של העור שלנו. חשוב מאוד להקפיד על שגרה מסודרת ולשלב גם פילינג אחת לשבוע, סרום ומסכות.

מוצרי קוסמטיקה טבעית נחוצים לעור כמו ויטמינים לגוף.

קרמים טבעיים מעניקים לנו את כל מה שהעור שלנו זקוק לו לעומת קרמים עם רכיבים שאינם טבעיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן