כשהעור חסר חיוניות וחסר לחות פילינג טבעי יעשה את העבודה בצורה המושלמת ביותר. לפילינג יש תפקיד חשוב מאוד בשגרת הטיפוח היומיומית שלנו וזאת על מנת להוריד את התאים המתים שמצטברים על העור.

הוא "מתחזק" לנו את עור הפנים בצורה מושלמת כאשר משלבים אותו באופן קבוע פעם בשבוע.

מעבר לפעולת הניקוי שפילינג עושה לנו, קיימות בו תכונות טובות וחיוניות לעור הפנים שלנו – הוא מכיל לחויות בריכוזים גבוהים, הוא מעניק לעור את הזוהר והבוהק.

פילינג טבעי – הנה כל מה שלא ידעת עליו

  • פילינג טבעי הוא חומר טחון בצורה דקה מאוד על מנת לא לשרוט את העור – הוא נעשה בצורה עדינה מאוד כדי לחדור לתאי עור המתים ולהסירם בצורה יעילה וטובה.

  • הפילינג הטבעי עשוי מחומרים טבעיים בלבד – לעומת הפילינג הכימי שהוא עשוי מחומצות חזקות מאוד שלעיתים עושים את הפעולה ההפוכה ממה שאנו רוצים להשיג.

  • הפילינג עשוי מוויטמינים ומינרליים הנחוצים לחיוניות עור הפנים שלנו ובכך שומר על הסביבה הטבעית של העור לחה.

  • הוא אינו פוגע בתאים החדשים של העור ומתוכנן היטב להורדת התאים המתים בעור בלבד – תפקיד חיוני יש לתאים החדשים והוא לשמור על העור שלנו קורן ורענן.

  • ישנם סוגים שונים, עם ויטמינים ומינרלים שונים כיוון שכל סוג עור זקוק לטיפול אחר. ישנם סוגים שמצריכים טיפול עמוק ואינטנסיבי יותר וישנם סוגים עור שמצריכים טיפול עדין בלבד רק על מנת להחזיר לו את החיות והרעננות שאבדו לו במשך הזמן.

  • הפילינג מעניק רענון לעור לטווח הקצר אך בכל זאת חיוני וחשוב מאוד להשתמש בו בעקביות – אנו צוברים המון לכלוך ועור מת במשך הזמן (והשבוע) ואנו נרצה לחדש את העור באופן קבוע על מנת להחזיר לו את הלחות והבוהק הטבעי.
  • פילינג טבעי מטיב עם העור שלנו בדיוק כמו ויטמינים שאנו צורכים מירקות ופירות – כך גם העור שלנו צריך את מנת הויטמינים השבועית שלו, כדי ליצור עליו סביבה טובה וחיונית ולשמור עליו צעיר, בריא ורענן לאורך זמן.

כיצד משתמשים בפילינג בצורה נכונה?

ניתן להשתמש בפילינג טבעי עצמאית בבית אחת לשבוע ימים על מנת לחדש את תאי העור ולהעניק לו שכבה חדשה וזוהרת.

על מנת להשתמש בו בצורה הטובה ביותר מומלץ לעשות אותו אחת לשבוע, על עור פנים נקי ועדיף בערב. יש להשתמש בו אחרי ששטפנו את עור הפנים וייבשנו אותו במגבת נקיה.

כך נכין את העור בצורה הטובה ביותר לפילינג. נקח מהפילינג כמות קטנה יחסית שתספיק לכל עור הפנים נמרח עם האצבעות ונעשה פעולת מסאג' קטנה, נבצע תנועות סיבוביות על מנת "להחדיר" את הפילינג בצורה טובה יותר על מנת שיעשה את פעולת הגירוד מהעור ובכך יסיר לנו את התאים המתים.

נתמקד באזור הבעייתיים יותר – זה משתנה בין סוגי העור ולאחר מכן נשטוף במים קרירים בלבד וננגב בעזרת מגבת נקיה בטפיחות קלות.

אחרי פילינג הרבה פעמים העור יהיה קצת אדמומי וזה בסדר, זה אומר שפעולת הקילוף והסרת התאים המתים נעשתה בצורה טובה ויעילה.

לאחר שהעור יבש ניתן להמשיך בשגרת הלילה כרגיל – מריחת סרום וקרם פנים.

לסיכום

פילינג טבעי נכלל בקטגוריית מוצרי קוסמטיקה טבעית – כאמור הוא נחוץ מאוד בשגרת הטיפוח שלנו ולכן מומלץ מאוד לשלב אותו אחת לשבוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן